Blackjack kart sayma taktiği nedir? Bu oyun içerisinde dönen iskambil kağıtlarının takip edilmesi, takip edilen kağıtlar üzerine olasılık hesabı yapılması, yapılan olasılık hesabına göre kazanç ihtimalinin arttırılması anlamına gelmektedir. Nasıl kazanç ihtimali attırılır? Kağıt takip sistemini kullanırsınız, açılan bütün kağıtları, kalan kağıtlar içerisinden çıkartırsınız. Bu size nasıl bir avantaj sağlayacaktır? Diyor iseniz, kalan kağıtların gelme ihtimali üzerine kasadan kağıt talep edebilir ya da kağıt talep işlemini durdurabilirsiniz. Başka nasıl bir avantajı vardır?

Kasanın elinde açık halde bir kağıt vardır. Takip sistemini devreye sağlıklı olarak sokar iseniz, elindeki kapalı kağıdın ne olduğunu da kestirme ihtimaliniz ortaya çıkar. Garantisi var mıdır? Hayır, yoktur. Takip sistemi dört dörtlük uygulanır mı? Evet, % 100 sonuç ile blackjack oyunundaki tüm kartları hafızanızda takip edebilirsiniz.

Blackjack Kart Sayma Nasıl Uygulanır?

Blackjack kart sayma nasıl uygulanır? Bu işlemde her sayı grubuna belirli bir değer vermelisiniz. En basit yöntem budur.

Örnek olarak;

2 ve 6 aralığındaki tüm sayılara 0 diyebilirsiniz.

7 ve 9 aralığındaki tüm sayıları +1 diyebilirsiniz.

10 ve as aralığındaki tüm kağıtlara da -1 diyebilirsiniz.

Sistem nasıl işler?

Bu gruplarda çıkan her bir kağıtta sıfır üzerine 1, 1 üzerine 1 ya da -1 üzerine bir eklersiniz.

Bir adet 8’li çıkar ise, +1 sayısı +2 olur.

Bir adet kız çıkar ise, -1 sayısı 0 olur. Bu şekilde takip edebilir ve 13 sayısına yaklaştıkça, kalan kağıtları test edebilirsiniz.

CEVAP VER