Gizabet isminin detaylı bilgilerini incelemeye aldığımızda bu sitenin müşterilerine tam olarak hizmetlerine 2016 senesinde başlamış olduğunu görmekteyiz. 2016 senesinden itibaren müşterilerine hizmetlerini lisanslı bir şekilde sunan bu sitenin vermiş olduğu lisans Curacao ismine aittir. Aynı zamanda içerisinde Netent, Xprogaming, Poker Klas, Ezugi, Evolution Gaming, Bet Games gibi isimlerine ait alt yapı markaları da mevcut. Gizabet şikayet durumlarının dile getirilmesi için müşterilere bir canlı destek hattının da sunulduğunu ve 7/24 sağladığı hizmetler sayesinde herhangi bir müşteri mağduriyetinin site içerisinde oluşmadığını, direk olarak çözümlerin müşterilere aktarıldığını da görebilmekteyiz.

Gizabet Ödeme Şikayetleri

Sitenin içerisinde en önemli işlem seçenekleri finansal işlemler olup bu finansal işlemlerde de aslında müşterilerin en çok sorun olup olmadığını merak ettiği seçenek para çekme yani ödeme işlemleridir. Gizabet ödeme şikayetleri müşteriler tarafından aslında pek gelmemekte. Çünkü sitede güvenilir bir sistem oturtturulmuş ve bu güvenilirlik ilk olarak sitenin lisansından anlaşılabilirken bir de ödeme yöntemlerinin güvenilirliğinden bu konuda bahsedebiliyoruz.

Gizabet Yeni Giriş Adresi Şikayetleri

Bu siteye yapılacak olan girişlerde bilindiği üzere BTK tarafından engel getirilmesinden sonra isim değişikliği oluşmuş durumda. Yani siteye yeni girişler Gizabet24 isminden gerçekleştiriliyor. Ancak site içerisinde herhangi bir şekilde hizmetler olumsuz etkilenmediği için de Gizabet yeni giriş adresi şikayetlerinin de bulunmadığını, eski kalite ve düzende hizmetlerin devam ettirildiğini görebiliyoruz.

 

Paylaş:
Önceki İçerikChivasbet Şikayet
Sonraki İçerikUzaybet Bonusları

CEVAP VER