İddaa oyunlarında yüksek kazançlar elde etmek ya da yüklü miktarda kasası bulunanların iyi yatırımlar yapması için dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Aynı şekilde uygulamanız gereken de sistemler bulunmaktadır. Bunlardan biri de kasa katlama sistemi. Kasa katlama aslında, birçok kullanıcının uygulamış olduğu bir süreçtir. Genellikle de zaten kasasında yüklü bir miktar bulunan kullanıcılar tercih etmektedir. En azından 400- 500 liralık bir hesabınızın ve biraz zamanınızın olması lazım.

Kasa Katlama Nasıl Yapılır?

Bahsettiğimiz gibi kasa katlama tekniği için, hesabınızda öncelikle iyi sayılabilecek bir miktarda para olması lazım. Ardından bu işin hemen olabilecek bir işlem olmadığını da bilmeniz gerekiyor. Zamana yayılan bir işlemdir çünkü.Eğer hesabınızda yeterli miktar yoksa, öncelikle bunun için düşük- orta oranlarda kuponlar yaparak kasanızı iyi hale getirmeniz lazım. Ortalama bir 500 TL kazancınız kasanızda varsa, bunu düşük oranlarda katlamanız gerek. İddaa maçları içerisinde banko diye tabir maçlara yatırım yapmalısınız bu noktada.

Kasa Katlama Sistemleri

Öncelikle kasa katlama yöntemlerinden biri tek maç üzerinden, banko gördüğünüz maçlara oynamaktır. Burada, maçta gol beklemek yerine gol atılmasına oynamanız daha mantıklı olacaktır. Bunun için, düşük oranlarda üst oynamak yerine 2- 3 arasındaki oranlarda alt oynamanız daha olumlu sonuçlar yaratacaktır.Aynı zamanda 2.5 alt şeklinde yatırım yapmak istediğiniz bir maça 3.5 oranında alt yaparsanız daha iyi olacaktır. Diğer bir İddaa kasa katlama yöntemi ise, yüklü oynayamadığınız taktirde, 2.00 gibi ortalama oranlarda oynamanızdır. Aynı şekilde 50 TL gibi miktarlardan başlayabilirsiniz yatırıma. Bununla birlikte birkaç tane,iyi sonuç getirecek maç seçip, oranlarını her bir maç başına ortalama olarak 1.60 segmentinde tutarak da kupon yapabilirsiniz.

CEVAP VER